Ostrava Days Report 2019 právě vychází!

Publikováno: 14.12.2020

V těchto dnech právě vychází nové vydání Reportu! Ostrava Days Reports podrobně dokumentují Ostravské dny - Institut a Festival nové hudby. Každý díl obsahuje jednak podrobný program Institutu i Festivalu, jednak kompletní přehled lektorů, hostů, rezidentů, orchestrů, sólistů - zkrátka všech účinkujících, kteří se Ostravských dní zúčastnili. Hlavní náplní Reportu jsou nicméně transkripce vybraných přednášek, které zazněly na Ostravských dnech, a které tedy doposud měli možnost slyšet výlučně účastníci (rezidenti) Institutu.

Ostrava Days Report 2019 má 180 stran a poskytuje jedinečný vhled do fungování Ostravských dní. Kromě bohaté textové dokumentace zahrnuje i celou řadu fotek z uplynulého festivalového bienále. Publikace je celá v angličtině. V nejnovějším vydání Reportu můžete najít transkripce přednášek Petra BaklyAlvina CurranaChayi CzernowinKlaase de Vriese a skupinové konverzace mezi Petrem KotíkemFredericem RzewskimDaanem Vandewalle na téma studia hudby v Evropě a USA.

Ostrava Days Report 2019 je možné zakoupit jak ve fyzické, tak elektronické podobě (ve formátu PDF). Veškeré informace ohledně možnosti objednávek a plateb naleznete zde.

Přehled všech čísel Reportu najdete na tomto odkaze.

 

zpět

Podporují nás

Tel.: +420 596 203 426
E-mail: info@newmusicostrava.cz
© Copyright 2021 Ostravské centrum nové hudby
Created by web-evolution.cz