Futurissimo: Ostrava Days Live 2019–2021

Publikováno: 4.2.2022

Festival Ostravské dny přináší každé dva roky záplavu dosud neslyšené hudby. Před nedávnem vydané 2CD představuje exkluzivní výběr živých nahrávek z festivalové produkce. Světové a české premiéry, které zazněly v průběhu posledních dvou ročníků, uvádí Boris Klepal. 


Festival Ostravské dny si vybudoval renomé akce s velkou mezinárodní účastí a také mezinárodním dosahem i vlivem. Dokumentuje to právě vydané 2CDs Ostrava Days Live 2019–2021, které obsahuje živé nahrávky z posledních dvou let. Ostravské dny jsou ale také součástí kulturního a uměleckého života současné Ostravy. Propojují se s ním místní divadla i galerie, výtvarní umělci, básníci i výtvarníci. O festivalu i ostravské kulturní současnosti hovoří antikvářka Ilona Rozehnalová, projektová manažerka galerie PLATO Dita Eibenová a malířka Hana Puchová. Futurissimo připravil Boris Klepal.


Poslechnout si pořad můžete v neděli 6. února od 22h na vlnách Českého rozhlasu Vltava, případně na stránkách vltava.rozhlas.cz. Pořad bude po odvysílání dostupný také v archivu ČRo.

zpět

Podporují nás

Tel.: +420 596 203 426
E-mail: info@newmusicostrava.cz
© Copyright 2022 Ostravské centrum nové hudby
Created by web-evolution.cz