Členové orchestru

Flétny
Gabriela Iryzk, flétna (Polsko)
Alex Volentierová, flétna (Slovensko)
Emma Portiter, flétna (Francie)
Isabel Gualda, flétna (Španělsko)

Hoboje
Marta Bílá, hoboj (Česká republika)
Erik Sletteberg, hoboj (Norsko)
Paulina Kończal, hoboj (Polsko)
Aurora Remme, hoboj (Norsko)

Klarinety
Veronika Coganová, klarinet (Česká republika)
Audur Edda Erlendsdottir, klarinet (Island)
Lauriane Maudry, klarinet (Francie)
Kateřina Škardová, klarinet (Česká republika)

Fagoty
Agnieszka Siemiankowska, fagot (Polsko)
Silvia Ruíz Perez, fagot (Španělsko/Nizozemsko)
Jan Soukup, fagot (Česká republika)
Petr Němeček, fagot (Česká republika)

Lesní rohy
Petra Týrnerová, lesní roh (Česká republika)
Adrian Lavía Pintos, lesní roh (Španělsko)
Niam Huethhorst, lesní roh (Irsko)
Eleni Grigoriadu, lesní roh (Česká republika)

Trubky
Szep Szilamer, trubka (Rumunsko)
Bernabé García Morente, trubka (Španělsko)
Alex Maestro, trubka (Itálie)
Gorbuleac Naum, trubka (Rumunsko)

Trombony
Victor Enander, trombon (Švédsko)
Jakob Nillson, trombon (Švédsko)
Filip Kolaczyk, trombon (Polsko)
Joao Canelas, trombon (Portugalsko)

Tuba
Marco Anastasio, tuba (Itálie)

Perkuse
Martin Opršál, perkuse (Česká republika)
jan Nepodal, perkuse (Česká republika)
Ruben Martinez Orio, perkuse (Belgie)
Joakim Stakson Olsrud, perkuse (Norsko)

Klavír
Rosina Flueckiger, piano (Švýcarsko)

Harfa
Sara Esturillo, harfa (Španělsko)

Housle
Roman Hranička, housle (Česká republika) / koncertní mistr
Maria de Grandi Ruzafa, housle (Španělsko) / zástupkyně koncertního mistra
Irene Serrahima, housle (Španělsko)
Daniele Brekyte, housle (Litva / Rakousko)
Ewa Alicja Jodlowska, housle (Polsko / Dánsko)
Georgiana Gheta, housle (Rumunsko)
Hanna Denise Hoos, housle (Rumunsko)
Ruslana Mamchenko, housle (Ukrajina / Rakousko)
Delia Mikusha, housle (Moldávie)
Zuzanna Witek, housle (Polsko)
Mariia Saltanova, housle (Ukrajina)
Daniel Nagy, housle (Česká republika)
Francesco Facchini, housle (Itálie)
Franka Laricheliére-Banken, housle (Nizozemsko)
Alicja Dabrowska, housle (Polsko)
Ingrid Czinzel, housle (Rumunsko)
Anna Romanovská, housle (Česká republika)
Mieszko Nierzewicki, housle (Polsko)
Marta Dolegowska, housle (Polsko)
Laura Muskare, housle (Lotyšsko)
Tina Zajac, housle (Slovinsko)
Simona Deščičková, housle (Slovensko)
Malgorzata Seklecka, housle (Polsko)
María Muňoz Lopez, housle (Španělsko)
Mireia Carreras, housle (Španělsko)
Laura Nicolas, housle (Španělsko)
Jacek Heczko, housle (Polsko)
Anastasiia Kosovets, housle (Španělsko)
Marcin Nawara, housle (Polsko)
Roberto Racz, housle (Polsko)

Viola
Ondřej Martinovský, viola (Česká republika)
Anuša Plesničar, viola (Slovinsko)
Jacobo-Ello Díaz Robledillo, viola (Španělsko)
Hector Rossel Gomez, viola (Španělsko)
Laura Vaquerizo, viola (Španělsko)
Tugce Ozyonar, viola (Turecko / Rakousko)
Anuša Petr, viola (Slovinsko)
Marina Eichberg, viola (Německo)
Lisa Bednarz, viola (Německo)
Martin Moriarty, viola (Irsko)
Zuzanna Walatek, viola (Polsko)
Adam Pechočiak, viola (Slovensko)

Violoncello
Balász Pinter, violoncello (Maďarsko)
Markéta Brixi, violoncello (Česká republika)
Anna Mohay, violoncello (Maďarsko)
Danijela Kos, violoncello (Chorvatsko)
Izak Hudnik, violoncello (Slovinsko)
Urh Mrak, violoncello (Slovinsko)
Olgierd Zemojtel, violoncello (Polsko)
Mikuláš Tuhý, violoncello (Slovensko)
Hana Juríková, violoncello (Slovensko)
Marta Laurincová, violoncello (Slovensko)

Kontrabas
František Výrostko, kontrabas (Slovensko)
Juraj Bajús, kontrabas (Slovensko)
Adam Bíro, kontrabas (Slovensko)
Marek Ondřej, kontrabas (Slovensko)
Jan Kusovský, kontrabas (Nizozemsko)
Dominique Chabot, kontrabas (Nizozemsko)
Angela Ruíz Perez, kontrabas (Španělsko)
Jindřich Konvalinka, kontrabas (Česká republika)

Podporují nás

Tel.: +420 596 203 426
E-mail: info@newmusicostrava.cz
© Copyright 2021 Ostravské centrum nové hudby
Created by web-evolution.cz