Vstupenky

K zakoupení permanentka na celý festival Ostravské dny 2017
celkem 24 programů ve dnech 24. srpna - 2. září za 750 Kč
(od 1. 7. 2017 bude cena permanentky 850 Kč)

Vstupné na jednotlivé koncerty v rozpětí 100 - 300 Kč i permanentky zakoupíte prostřednictvím společnosti www.goout.net, Ostravského informačního servisu, na dobírku nebo převodem na účet:

Online platba kartou:
Na www.goout.net zakoupíte vstupenku rychle a jednoduše. Zvolíte typ vstupenky, zaplatíte kartou a po připsání platby Vám vstupenka dorazí v elektronické formě. Volit můžete mezi zasláním vstupenky na mobilní telefon, nebo na e-mail k vytištění.
Permanentka >>>
Jednotlivé koncerty >>>

Zaslání na dobírku:
Chcete-li vstupenky zaslat korespondenčně s vyzvednutím na dobírku, kontaktujte nás, prosím, na e-mailovou adresu info@newmusicostrava.cz a do e-mailu uveďte počet vstupenek a Vaši adresu pro zaslání.

Platba převodem na účet:
Vstupenky můžete uhradit také předem - běžným bankovním převodem na č. ú. 27-5536310237/0100.  Po připsání platby na účet Vám vstupenky zašleme na korespondenční adresu, kterou uvedete ve zprávě pro příjemce, či e-mailem na: info@newmusicostrava.cz


Ostravský informační servis:
www.ostravainfo.cz - možnost online platby kartou (vstupenku obdržíte v elektronické podobě), případně rezervace a následné vyzvednutí na jakékoliv pobočce OIS.


Předprodej v Národním divadle moravskoslezském:
V předprodeji NDM můžete zakoupit vstupenky na koncert Radikální minulost a festivalové permanentky

 

 

 

Kontakt

Rádi zodpovíme Vaše dotazy k prodeji vstupenek a jednotlivým krokům nákupního procesu. 

Barbora Skálová
tel.: +420 736 151 985
pevná linka: +420 596 203 426
e-mail: skalova@newmusicostrava.cz